List of Accredited Members

  1. Matt Grant  | Alexandrina Council
  2. Anthony Schreenan | Ballarat City Council
  3. William Barry | Joondalup Council
  4. Erin McGoldrick | Glenorchy Council
  5. Peter Jeffery | Grant Guru
  6. Tim Ellis | Greater Geelong City Council
  7. Catherine Borazio | Hobsons Bay City Council
  8. Virginia Miller | Holdfast Bay City Council
  9. Skana Gallery | Lucid Economics Pty Ltd
  10. Peter Dale | Narrandera Shire Council
  11. David Power | Port Phillip City Council
  12. Neil McNish  Remplan
  13. Sasha Lennon | SC Lennon & Associates Pty Ltd
  14. Michael Tudball | Southern Grampians Shire Council
  15. Tim Nott | Tim Nott Consulting
  16. Janet Takarangi | Wanneroo City Council
  17. Alison Dalziel | Localise Pty Limited
  18. Bruce Marshall | Maribyrnong City Council
  19. Daryl Wilson | Wyndham City Council
  20. Daryl Connelly | Cradle Coast Authority
  21. Lou Zarro | Melbourne Innovation Centre
  22. Adam Saddler | Swan Hill Rural City Council
  23. Shannan Little | Bass Coast Shire Council
  24. Peter Forbes | Brimbank City Council
  25. Danelle Dowding | RDA Kimberley
  26. Caroline Squires | Arup
  27. Heidi Cheung | Knox
  28. Simon Sherriff | Light Regional Council
  29. Fiona Wilson | RDA Tasmania
  30. Rachel Pleasant | City of Cockburn
  31. Andrew Cruickshank | Cruickshank Associates
  32. Kerrie Elliott | Liverpool City Council
  33. David Flude | Bathurst Regional Council
  34. Penny Williams | District Council of Streaky Bay
  35. Marianne Jones | Shoalhaven City Council
  36. Ken Fraser| South Gippsland Shire Council
  37. Amanda Chong | Arup
  38. David Johnston | Hornsby Shire Council
  39. Susie Mills | Arup
  40. Helen Sheedy | Warrnambool City Council
  41. Samantha Strachan | Liverpool City Council
  42. Michelle Coppi | Whitehorse City Council
  43. Jacqueline Sgro | Whitehorse City Council
  44. Stephen Shotton | RDA Adelaide Hills, Fleurieu and KI
  45. Nerilee Jones | City of Greater Geelong
  46. Alex Boyle | City of Greater Geelong
  47. Lisa O’Donoghue | Alexandrina Council
  48. Kieren Chappell | Light Regional Council
  49. Martin Darcy |  Queanbeyan-Palerang Council
  50. Karly Herighty | Clarence City Council
  51. Emma Kilkelly | Wollongong City Council
  52. Tracy Lee | Liverpool City Council
  53. Lisa Pearson | District Council of Yankalilla
  54. Darrin Collins | Sunshine Coast Regional Council
  55. Gabrielle Troon | Sunshine Coast Regional Council
  56. Lydia Sorensen | City of Kingston
  57. Teona Cousin | Mackay Regional Council
  58. Nele Hahne | Mackay Regional Council
  59. Nadine Connolly | Mackay Regional Council
  60. Alison Vandenbergh | Bega Valley Council
  61. Jarrod Delahunty | Fraser Coast Regional Council
  62. Juliet Grist | RR Economics
  63. Amanda Gooddy | Sunshine Coast Regional Council
  64. Janelle Lamont | City of Geelong
  65. Kylie Bradley | Snowy Valleys Council
  66. Tamas Deutsch | Private
  67. Ankica Elder | Campbelltown City Council
  68. Emily Moskwa | Campbelltown City Council
  69. Carol Catherwood | City of Cockburn
  70. Alison McKenzie | City of Bendigo
  71. Kevin Lowe | Campbelltown City Council